Tworzywa sztuczne, formy

PLAST-MET

Serdecznie witamy na naszej stronie internetowej. Firma PLAST-MET II, z siedzibą w Strzegomiu, zajmuje się przetwórstwem oraz produkcją elementów z tworzyw. Jesteśmy firma rodzinną, która może się poszczycić wieloletnim doświadczeniem na rynku i niemałymi sukcesami. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta, dlatego też nasze produkty cechuje najwyższa jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Więcej informacji

Formy

Do wykonywania odpowiednich opakowań z tworzyw sztucznych nasze przedsiębiorstwo stosuje specjalne formy. Istnieje możliwość wyprodukowania każdego rodzaju opakowania, zgodnie z życzeniami i zaleceniami klienta.
Więcej informacji zobacz: Formy

Opakowania z tworzyw sztucznych

Opakowania z tworzyw sztucznych, które produkuje nasza firma, cechuje niezwykła wytrzymałość i najwyższa jakość. W procesie produkcji wykorzystujemy najnowocześniejsze maszyny.
Więcej informacji zobacz: Opakowania z tworzyw sztucznych

Plast

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w wytwarzaniu różnych elementów plast z tworzyw sztucznych. Na swoim koncie mamy współpracę z tak znanymi i cenionymi firmami, jak Fiat, TP czy Dialog.
Więcej informacji zobacz: Plast

Plast met

Firma Plast-Met funkcjonuje na polskim rynku już ponad ćwierć wieku. Dzięki temu doświadczeniu a także ciągłemu doskonaleniu naszej oferty, jesteśmy jednym z wiodących producentów artykułów z tworzyw sztucznych.
Więcej informacji zobacz: PlastMet

Produkcja

Produkcja opakowań i innych przedmiotów z tworzyw sztucznych od zawsze była naszym priorytetem. Robimy wszystko, aby nasze produkty zawsze odznaczały się najwyższą jakością. Stawiamy na nowoczesność!
Więcej informacji zobacz: Produkcja

Przetwórstwo

Jednym z najważniejszych zadań, jakie stawia sobie nasze przedsiębiorstwo, jest przetwórstwo tworzyw sztucznych. Ciągle doskonalimy się w tej umiejętności, aby zaoferować Państwu jak najlepszy towar.
Więcej informacji zobacz: Przetwórstwo

Tworzywa sztuczne

Naszym "konikiem" są tworzywa sztuczne i jest to główny materiał, jaki stosujemy w procesie produkcji. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie naszych klientów, bo to do nich skierowana jest nasza oferta.
Więcej informacji zobacz: Tworzywa sztuczne

Wtrysk

Formowanie wtryskowe, czyli innymi słowy wtrysk, to naszym zdaniem najszybsza i najlepsza metoda formowania tworzyw sztucznych. Dzięki tej technice możemy wszystkie zlecone zadania wykonywać należycie i terminowo.
Więcej informacji zobacz: Wtrysk

Wtryskarki

Używane w naszym przedsiębiorstwie wtryskarki są najbardziej nowoczesnymi urządzeniami tego typu dostępnymi na rynku. Dzięki ich wysokiej jakości jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu produkty w najlepszym gatunku.
Więcej informacji zobacz: Wtryskarki

powiększ mapę
zobacz nasze certyfikaty